
2016. február 18-án, csütörtökön 18-22 óra között Regionális Furmint Február kóstolót rendezünk a nyíregyházi Hotel Centrál különtermében. 30 borász 50-60 különböző remek furmintot kóstoltat, a résztvevő pincészetek névsora már most impozáns.
- Anna Birtok, Mád
- Angyal Borászat, Rátka
- Árvay János Családi Pincészete, Rátka
- Áts Pincészet, Mád
- Balassa István, Tokaj
- Béres Pincészet, Erdőbénye
- Breitenbach Pince, Bodrogkisfalud
- Demetervin Pincészet, Mád
- Dereszla Pincészet, Bodrogkeresztúr
- Dobogó Pincészet, Tokaj
- Gira Bormanufaktúra, Sárospatak
- Gizella Pincészet, Tokaj
- Harsányi Pincészet, Sárospatak
- Hímesudvar, Tokaj
- Holdvölgy, Mád
- Kardos Szőlőbirtok, Mád
- Orsolyák Attila, Tokaj
- Orosz Gábor, Mád
- Paulay Borház, Tokaj
- Patricius Borház, Bodrogkisfalud
- Szalóczi Alex, Tállya
- Szent Tamás Szőlőbirtok és Pincészet, Mád
- Takács Pincészet, Mád
- Tokaj-Hétszőlő Szőlőbirtok, Tokaj
- Tokaj Kereskedőház, Tolcsva
- Tokaj Oremus Szőlőbirtok és Pincészet, Tolcsva
- Tokaj Portius, Sárospatak
- Tornai Pincészet, Somló
- Chateau Vécsey

{jb_redbox}Amennyiben OLCSÓBBAN és BIZTOSAN szeretnél részt venni a furmintok nyíregyházi ünnepén, akkor előzetesen regisztrálj, ami annyit jelent, hogy kérünk, küldj az email címünkre (mathe.csaba001@gmail.com vagy gazi.kft@chello.hu) egy előzetes jelentkezést, névvel, létszámmal.{/jb_redbox}
Ebben az esetben a helyszínen 8.000 Ft/fő a belépőjegy ára.
{jb_redbox}Előzetes regisztráció nélkül a rendezvényen már csak korlátozottan tudunk jegyet biztosítani, amelynek ára: 9.000 Ft/fő.{/jb_redbox}




























