BorKorzó 2014 Negyedszerre is BorKorzó

Negyedszerre is BorKorzó

744

phoca thumb l 5073

Csak a jó idő és csak a finom borok! Ezzel a szlogennel kezdtük augusztus 27-én a IV. Nyíregyházi BorKorzót. Sajnos esett, fújt a szél, hideg volt, de ez nem szegte a kedvünket, hiszen augusztus 28-tól augusztus 31-ig, csütörtöktől vasárnapig pompázatos időben kóstolhatunk rozékat, fehér és vörös borokat.

{jb_info}A kínálat elsőrangú, szinte valamennyi nagy honi borvidék bemutatkozik, felvonultatja legfinomabb nedűit.{/jb_info}

Bolykitól a Vylyanig szerintem rendkívül csábító a kínálat, kortyolgatva, ízlelgetve érdemes a hátralévő négy napot velünk tölteni.

{jb_redbox}Ezúttal is a minőségi borivás követeiként csak üvegpohárban szolgálunk ki, Rona poharakat kínálunk, de bárkinek az otthonról hozott üvegpohárban is kitöltjük a finom nedűt.{/jb_redbox}

phoca thumb l 5162

Itt vannak a pecsenyések, megérkezett a hosszan érlelt debreceni sajt, sütik a krumpli lángost, péntektől a kenyérlángost, szuper a kürtöskalács és aki a bor mellett más italra is vágyik, akár Paulaner sörre, vagy Sió koktélra is elcsábulhat. Az időjárás minket fog igazolni, végig napsütést és vasárnapra akár 28 fokot ígérnek. Igazi borkóstolós idő vár ránk!

Támogatóink:

NKA logo 2012-CMYK cib logo
agroforg oregon
husqvarna vasvari takarek
vela auto logo Vela logo
woodex  
MEGOSZTÁS